طراحی سایت شرکتی حرفه ای و تخصصی یکی مهمترین خدمات تیم پارسا تدبیر می باشد. روز به روز به تعداد شرکت های فعال افزوده می شود و رقابت را برای تازه واردان در این عرصه سختتر می کند. اگر بخواهید در دنیایی که روی تکنولوژی می چرخد حرفی برای گفتن داشته باشید ناچارا باید همسو با آن حرکت کنید. یکی از کارهایی که می توانید در این زمینه انجام دهید طراحی سایت شرکتی است. البته با این کار نه تنها به روز می باشید، بلکه از مزایای زیادی هم که داشتن وب سایت برای شما به ارمغان می آورد استفاده خواهید کرد. مزایایی مثل صرفه جویی در وقت و هزینه، ارتباط موثر و آسان با مخاطبان و… .
چنانچه مدیر عامل یک شرکت هستید و همچنان برای داشتن یک وب سایت شرکتی شک و تردید دارید؛ پیشنهاد می کنیم ادامه این مطلب را از دست ندهید.

چرا به وب سایت شرکتی نیاز دارید؟
اگر از صاحبان کسب و کار هستید، خواه این کسب و کار کوچک یا بزرگ باشد، می توانید برای معرفی آن به دیگران از امکاناتی که فضای مجازی در اختیارتان قرار می دهد استفاده کنید. قطعا با طراحی وب سایت شرکتی مخصوص به خودتان امتیازهای مثبت زیادی عایتان می شود. اولین و مهمترین چیزی که به آن دست می یابید شناخته شدن و برندینگ است. مسلما در دنیای امروزی کسی بدون تبلیغات و برندسازی سود زیادی کسب نمی کند. البته که تبلیغات تنها مختص داشتن وب سایت نیست. از هر طریقی (تلویزیون، بیلبورد و…) می توان تبلیغات و معرفی را انجام داد اما نکته ای که حائز اهمیت این است که هر بار برای انجام تبلیغات جداگانه ای شما مستلزم پرداخت هزینه هستید و باید به طور مداوم این کار را انجام دهید، در صورتی که اگر یک بار هزینه کنید و یک وب سایت داشته باشید، می توانید بدون پرداخت هزینه های گزاف، هر زمانی به معرفی خدمات خود بپردازید و تخصص، مهارت و نمونه کارهای خود را به اطلاع دیگران برسانید. در واقع وب سایت شرکتی در دراز مدت از نظر تبلیغات به صرفه تر خواهد بود.

طراحی سایت شرکتی
با داشتن وب سایت می توانید به راحتی اطلاع رسانی کرده و فعالیت های کاری خود را به صورت گرافیکی و با استفاده از تصاوير واقعی به افراد دیگر نشان دهید. وب سایتی که برای شما طراحی می شود کاملا مطابق با نیازهای شما بوده و حالت سفارشی سازی خواهد داشت. امتیاز مثبت دیگری که این کار برای مدیران کسب و کارها دارد این است که باعث می شود افراد با دیدن یک وب سایت معتبر از شرکت، راحت تر اعتماد کرده و به سراغ آن بروند. پس جذب مشتری را هم می توان یکی دیگر از فواید داشتن وب سایت شرکتی دانست.
مزیت دیگر طراحی سایت شرکتی پاسخگویی به سوالات اوليه ی مشتریان است. با داشتن یک صفحه با عنوان “پاسخ به سوالات” به راحتی می توانید سوالات پرتکرار مخاطبان را پاسخ دهید و این هم در وقت شما و هم در وقت مخاطب شما، صرفه جویی می کند.

وب سایت های شرکتی چه ویژگی هایی باید داشته باشند؟
معمولا پس از طراحی و ساخت وب سایت شرکتی، نحوه کار با آن هم به مدیران شرکت ها و یا فردی که قصد پشتیبانی از سایت را دارد آموزش داده می شود. با این وجود وب سایت های شرکتی طراحی شده توسط تیم پارسا تدبیر کاملا داینامیک بوده و مبتنی بر سیستم مدیریت محتوای اختصاصی است به گونه ای که مدیر عامل یا هر فرد دیگری بتواند به راحتی با آن کار کرده و آن را به روزرسانی کند.
همانطور که گفتیم وب سایت شرکتی راه ارتباطی خوبی جهت برقراری ارتباط با مشتریان می باشد، به گونه ای که امکان دسترسی به عکس، مشخصات و خدمات قابل انجام به راحتی برای تعداد افراد زیادی فراهم می شود. شما با داشتن یک وب سایت شرکتی می توانید در تمام ساعات شبانه روز اطلاعات و امکانات مربوطه را در دسترس مشتریان قرار دهید.

فهرست زیر به صورت موردی ویژگی های مهم یک وب سایت شرکتی را ذکر می کند:

 • معرفی کامل مدیر و هیئت مدیره
 • نمایش خدمات قابل ارائه در قالب متن و تصویر
 • نمایش درباره من و فعالیت های انجام شده
 • مقالات مفید و مورد نیاز مخاطبان به گونه ای که هدف آن پاسخ دهی به سوالات ذهن مخاطب باشد
 • نمونه کارهای شرکت
 • بخش سوالات رایج و پرتکرار
 • بخش ارتباط با مشتریان
 • امکان خرید اینترنتی
 • امکان تعیین وقت آنلاین و قرار ملاقات با مدیر عامل
 • آدرس و اطلاعات تماس مربوط به شرکت
 • بخش تماس با ما و ارسال پیغام به ایمیل‏ مدیر سایت
 • بخش گالری تصاویر و تبلیغات
 • مقالات و اخبار با موضوع مربوط به فعالیت شرکت
 • مشاوره آنلاین در هر زمان
 • امکان ارسال پیام آنلاین به مشتریان
 • امکان ایجاد حساب کاربری برای مشتریان

تنها طراحی سایت شرکتی کافی نیست
مسئله مهمی که در مرحله بعد از طراحی و ساخت وب سایت مطرح است؛ بهینه سازی سایت است. همانطور که در دنیای واقعی بحث رقیبان مطرح است، در دنیای مجازی هم برای رسیدن به موفقیت باید بتوانید از رقیبان خود، پیشی بگیرید. این کار با توجه به بخش دیگری از سایت ها با عنوان “بهینه سازی و سئو” مطرح می شود. به زبان ساده می توانیم بگوییم سئو همان بالا آمدن سایت شما در نتایج سرچ گوگل است. متخصصین سئو می توانند با انجام فعالیت هایی شما را در کلمات کلیدی خاص، بالا بیاورند. به طور مثال اگر شرکت شما در زمینه اعزام پرستار فعالیت می کند؛ نتیجه انجام سئوی وب سایت این می شود که هر فردی با جستجوی عباراتی مثل “نگهداری از سالمند” یا “پرستار برای سالمندان” به وب سایت شما برسد و در وقع وب سایت شما جزء اولین سایت هایی باشد که به کاربر نمایش داده می شود. قطعا فردی که به دنبال موضوع خاصی می گردد؛ این زحمت را به خود نمی دهد که به صفحات دیگر وب سایت هم سر بزند و در موارد کمی این کار صورت می گیرد تا جایی که معروف است که قاتل‌ ها می‌توانند جسد مقتول را در صفحه دوم سرچ گوگل مخفی کنند چون هیچکس هیچوقت به آن جا سر نمی ‌زند!
بنابراین معقول است که بخشی از درامد شرکت ها را برای انجام سئو صرف کنیم، قطعا با این کار دیر یا زود به نتایج شگفت انگیز آن پی می بریم. البته جدا از تمامی مزیت هایی که یک وب سایت شرکتی با سئوی خوب برای شما به همراه دارد؛ حتی می توان از طریق تبلیغات بنری درآمدی را هم برای آن ایجاد کرد. پس با سرمایه گذاری روی سئوی وب سایت با یک تیر، چند نشان زده اید.

گرافیک را دست کم نگیرید
طراحی سایت شرکتی که گرافیک خوبی داشته باشد قطعا روی مخاطب تاثیرگذارتر خواهد بود. البته منظور از گرافیک خوب، یک گرافیک سنگین که در سرعت لود شدن وب سایت اختلال ایجاد کند، نیست. طراحی وب سایت شرکتی باید به شکلی باشد که علاوه بر داشتن ترکیب رنگ زیبا، امکانات اصلی آن مانند معرفی خدمات، منوهای سایت از جمله درباره ما و تماس با ما و اسلاید تصاویر جهت جذاب تر شدن سایت، به درستی در کنار هم قرار بگیرند.

مزیت های وب سایت های شرکتی
همانطور که در بخش های قبلی ذکر شد مهمترین مزیت این چنین سایت ها اعتماد سازی است. تا مشتریان نتوانند به شما اعتماد کنند، هزینه ای برای دریافت خدمات پرداخت نمی کنند و در نتیجه سودی هم عاید شما نمی شود. وقت، انرژی و هزینه برای هر فردی اهمیت دارد و منطقی است که افراد برای انتخاب هایشان در این زمینه، حساسیت بیشتری داشته باشند. علاوه بر بحث اعتمادسازی، موارد زیر را هم می توان به عنوان مزایای وب سایت های شرکتی به حساب آورد:

 • شناخت شدن مدیران کسب و کار در فضای آنلاین
 • دسترسی به فهرستی از مشتریان به صورت آنلاین
 • ارائه آسان مشاوره به مشتریان و یا بازاریابی آنلاین
 • صرفه جویی در وقت و هزینه
 • اطلاع رسانی سریع تر به مشتریان
 • کسب اعتبار برای مدیران
 • ایجاد فضای تعاملی با مشتریان
 • انجام دائمی تبلیغات
 • کسب درآمد از وب سایت

مدیران چه انتظاری دارند؟
برای یک مدیر مهم ترین مسئله جذب مشتری است و این مهم از طریق داشتن یک وب سایت شرکتی می تواند به آسانی تحقق یابد. می توان در کنار سرمایه گذاری روی وب سایت، از بسترهای دیگر اینترنت مثل شبکه های مجازی هم برای معرفی وب سایت و دیده شدن، استفاده کرد. در صورتی که یک وب سایت شرکتی در زمینه ی کاری خود و روی کلمات هدف خود در صفحه اول گوگل ظاهر شود؛ می تواند مشتریان و کاربران بسیاری را جذب نماید. شرکت طراحی سایت پارسا تدبیر با تجربه بسیار در این مورد و شناختن کلمات کلیدی هدفمند توانسته است رضایت مشتریان را جلب کرده و بتواند چنین وب سایت هایی را با امکانات کاملی مثل ظاهر جذاب، گرافیک قوی و سرعت بالا به مشتریان خود ارائه کند.

یک قدم تا داشتن یک وب سایت شرکتی حرفه ای
اگر به عنوان یک مدیر عامل دغدغه طراحی سایت شرکتی را در سر دارید می توانید این کار را به کارشناسان و برنامه نویسان با تجربه در شرکت طراحی سایت پارسا تدبیر بسپارید. کارشناسان در این مجموعه ابتدا نیازسنجی کرده و خواسته های شما را بر اساس خدماتی که ارائه می دهید؛ مشخص می کنند. سپس تیمی متشکل از برنامه نویسان برای اجرا و پیاده سازی وب سایت مورد نظر با امنیت بالا، وارد عمل می شوند. البته این اطمینان برای تمامی مدیران شرکت ها وجود دارد که می توانند از ابتدا تا انتهای کار برای طراحی قسمت های مورد نظر وب سایت، با کارشناسان و برنامه نویسان این مجموعه، در ارتباط باشند. پیشنهاد می شود برای مشاوره و برخورداری از یک وب سایت شرکتی حرفه ای با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست